Тебе вітає найсильніша команда ліфтерів України Stronger!

Юнацька збірна клубу Strong(ER) з 2015 року є найсильнішою командою України серед всіх спортивних клубів! Ми пишаємось нашими вихованцями, які представляють нашу країну на чемпіонатах Європи та світу.

Хочеш стати частиною нашої великої та сильної родини? Тоді приготуйся, адже ми не просимо, а ВИМАГАЄМО повної віддачі! Ми хочемо побачити всю повноту твоїх достоїнств. Прийди та покажи все на що ти здатен! Покажи найвищий ступінь своїх якостей, адже ми вимагаємо неможливого – ми вимагаємо ДОСКОНАЛОСТІ.

Прийшовши сюди, ти більше ніколи не будеш інакшим, адже зможеш досягнути того, чого інші прагнуть все своє життя! Піднімаючись на п’єдестал пошани, ти зрозумієш, що перемога назавжди поселилась у твоєму серці. StrongER стане для тебе новим домом, а команда – родиною.

Разом із новими друзями ти зустрінешся з новим суперником – бездушним шматком заліза. Від сьогодні – він твій головний ворог. Штанга не має жалю, не спить та не їсть. Вона завжди росте швидше за тебе. Вона хоче задавити тебе своєю вагою. Вона хоче довести тобі, що ти слабак, що ти не зможеш.

Прийди та доведи зворотне! Щодня БІЛЬШЕ! Щодня сильніше! Щодня StrongER!

Безлімітний абонемент – 500 грн/місяць; (школярі та студенти – 400грн/місяць)

Разове тренування – 70 грн;
Персональні тренування – за домовленістю із тренером.

 

Розклад тренувань для підготвочої групи:

ПНВТСРЧТПТСБ
16:00 – 18:0016:00 – 18:0016:00 – 18:0016:00 – 18:0016:00 – 18:0011:00 – 14:00

Запис за телефоном: (093) 13-777-13

Обов’язково:

 • змінний спортивний одяг (футболка повинна закривати плечі, шорти або штани мають легко тянутись та не сковувати рухів);
 • змінне взуття (кросівки з пласкою підошвою, жорсткою фіксацією стопи, без амортизації та хорошим зчепленням);
 • гетри.
На майбутнє:
 • важкоатлетичні штангетки;
 • борцівки;
 • трико;
 • наколінники або наколінні бинти (для виступу в екіпіруванні);
 • напульсники (кистьові бинти);
 • жимова майка (для виступу в екіпіруванні);
 • тріко для присідань (для виступу в екіпіруванні);
 • особистий пояс.
Частину екіпірування на перший час може надати клуб (бинти, напульсники, пояси тощо).

Завдяки спонсорській підтримці тренування та підготовка до змагань проходять максимально ефективно: організовується збір коштів на поїздки та підготовку, відбуваються заходи задля популяризації спорту і зустрічі з відомими спортсменами.

Наші маленькі досягнення:

 1. Ковбасюк Дмитро – майстер спорту України, володар 2-х рекордів України, абсолютний чемпіон України з пауерліфтингу, срібний призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу 2018 року (Чехія), переможець Кубку України з пауерліфтингу 2018, абсолютний чемпіон України, багаторазовий переможець та призер всеукраїнських та регіональних змагань з пауерліфтингу.
 2. Геращенко Артем – майстер спорту України, володар рекорду України зі станової тяги, абсолютний чемпіон України з класичного пауерліфтингу, багаторазовий переможець та призер всеукраїнських та регіональних змагань з пауерліфтингу.
 3. Денисюк Владислав – Майстер спорту України, рекордсмен України, срібний призер чемпіонату Європи 2017 р. (Данія), срібний призер чемпіонату світу 2017 р. (Білорусь), багаторазовий переможець та призер всеукраїнських та регіональних змагань з пауерліфтингу.
 4. Касьянчук Євген – кандидат в майстри спорту України, володар малого срібла чемпіонату Європи (Данія) та малого золота Чемпіонату Світу (Білорусь) у вправі «жим лежачи», багаторазовий переможець та призер всеукраїнських та регіональних змагань з пауерліфтингу.
 5. Бєлоусова Марія – кандидат в майстри спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських і регіональних змагань з пауерліфтингу.
 6. Єфремов Ілля – кандидат в майстри спорту України, призер чемпіонату Європи 2018 р. (Чехія), багаторазовий переможець та призер всеукраїнських та регіональних змагань з пауерліфтингу.
 7. Омельчук Катерина – кандидат в майстри спорту України, чотирикратна чемпіонка м.Києва з класичного пауерліфтингу, володарка 3-х рекордів міста.

Ми робимо усе для нашої команди, але й очікуємо на повну віддачу та залізну дисципліну

Адреса спортклубу StrongER

Пн-Пт: 8:00-21:00; Сб: 10:00-20:00; Нд: 10:00-18:00