Масажний кабінет на Теремках

Класичний масаж 30-40 хвилин (спина або ноги)270 грн
Класичний масаж (спина+ноги)380 грн
Спортивний масаж 40-50 хвилин 300 грн
Масаж з корекцією хребта300 грн
Антицелюлітний масаж300 грн

Класичний масаж

Масаж допоможе увійти у гармонійний стан, позбавитися втоми та напруження. Класичний масаж поліпшує настрій і психоемоційний стан, знімає м’язові затиски. Масаж має омолоджувальний вплив на шкіру, стимулює рух лімфи й прискорює метаболізм. Класичний масаж регулює роботу внутрішніх органів, підвищує тонус судинних стінок і нормалізує діяльність нервової системи.  Масаж підвищує працездатність, прискорює регенерацію після травм і фізичних навантажень, усуває больовий синдром. Масаж спини зміцнює м’язовий корсет і одночасно допомагає відновити пошкоджені тканини, посилити циркуляцію крові, зняти набряклість і оживити роботу внутрішніх органів.
Масаж спини допомагає у формуванні м’язового корсета хребта. Та легкість, яку ми відчуваємо після масажу спини, обумовлена тим, що цей масаж знімає навантаження з м’язів, які напружені через прямоходіння. Масаж спини ефективний при різних викривленнях хребта і порушеннях постави, він допомагає привести в нормальний стан пошкоджені м’язові тканини.  Масаж спини допомагає полегшити біль у ділянці хребта і грудної клітки. Крім цього, масаж спини надає ні з чим не порівнянний релаксуючий ефект.

Масаж з корекцією хребта

Корекція хребта – це перший метод лікування при виявленні остеохондрозу та інших його захворювань. Це дозволяє повернути його у вихідне положення, щоб навантаження розподілялося максимально рівномірно. Залежно від місця локалізації остеохондрозу (шийний, грудний або попереково-крижовий) призначаються різні види корекції, які проводяться виключно фахівцями та називаються “мануальна терапія хребта”, адже виконуються руками.
Головне завдання мануальної корекції хребта – відновлення нормального положення суглобів і хребців, повернення їх природної рухливості за допомогою цілеспрямованих натиснень. Для переміщення суглобів в потрібних напрямках також ефективні дії на пов’язані з ними групи м’язів. Ці дії можуть призводити до напруження або розслаблення м’язів, що згодом веде до переміщень потрібних суглобів. Ще однією важливою процедурою в корекції хребта є відновлення нормального кровотоку в зоні поставленого на фізіологічне місце хребця або суглоба.
Мануальна корекція хребта допоможе позбутися багатьох симптомів остеохондрозу  – головного болю, больових відчуттів і дискомфорту в грудній клітині та хребті, зниження рухливості хребців, запаморочень, викликаних патологіями шийного відділу хребта, плечолопатковий періартрит тощо. Масаж з корекцією хребта – не є універсальним засобом лікування остеохондрозу та інших захворювань хребта, але сприяє значному зниженню потреби у вживанні фармакологічних препаратів, а іноді й повного їх виключення з процесу лікування.

Спортивний масаж

Спортивний масаж – це окрема маніпуляція з м’язами та суглобами. Він розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя і переносять великі фізичні навантаження. Особлива техніка виконання спортивного масажу сприяє підготовці організму до великих навантажень. М’язи та суглоби розминають так, щоб у повній мірі розкрити їхні функціональні можливості. Для тих, хто хоче домогтися високих результатів, ця процедура не менш важлива, ніж регулярні навантаження і виснажливі тренування. Потрапивши в руки професіонала, можна розкрити в собі нові резерви й стати впевненіше. Це важливо як для початківців, так і для досвідчених спортсменів.

Розрізняють такі види спортивного масажу:

  • Тренувальний – є вагомим компонентом занять і служить засобом збільшення витривалості й працездатності. Майстер повинен враховувати специфіку виду спорту, схему тренувань і індивідуальні особливості клієнта.
  •  Попередній – проводиться безпосередньо перед початком виконання вправ і в особливих випадках може замінити розминку. Триває максимум 25-30 хвилин, спрямований на поліпшення кровообігу і розкриття функціональних можливостей м’язів. Може проводитися з використанням спеціальних масел, кремів, гелів, які підсилюють ефект.
  •  Відновлювальний – сприяє розслабленню і відновленню сил після інтенсивних тренувань. Особлива увага приділяється ділянкам, на які припадає максимальне навантаження.

Окреме місце займає масаж, вироблений при спортивних травмах. Він дозволяє оперативно відновитися і не втратити форму, а також якомога швидше повернутися до тренувань. Основні прийоми спортивного масажу: погладжування, розтирання, розминання тощо. Всі м’язи мають початок і кінець. Техніка і правила виконання спортивного масажу наказують, що кожен м’яз треба опрацьовувати від кінця до початку. Крім того, існує порядок розробки частин тіла: груди, руки, ноги, спина.

 

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – один з найефективніших методів боротьби зі змінами в підшкірній жировій тканині. Вже після перших сеансів шкіра розгладжується, починає виглядати красиво і привабливо. Антицелюлітний масаж  досить швидко прибирає некрасиві «шишки» і западини в області стегон, на сідницях.
Люди протягом багатьох століть не приділяли целюліту жодної уваги. Це нормальне фізіологічне явище жіночого організму, яке посилюється після вагітності та пологів. Однозначні причини виникнення целюліту не може назвати жоден лікар або вчений. Навколо жирових клітин накопичується рідина, порушується приплив крові, в результаті колагенові волокна в жировій тканині ущільнюються і з’являються деформації на шкірі. Целюліт не загрожує здоров’ю і не призводить до серйозних ускладнень. Але за сучасними стандартами вважається не дуже гарним, і тому багато жінок прагнуть його позбавитися.
Методів усунення целюліту запропоновано чимало. Один із перевірених і найефективніших засобів – антицелюлітний масаж. Від класичного лікувального він відрізняється тим, що масажист застосовує спеціальні прийоми, які досить агресивно, часом навіть трохи боляче впливають на тканини. У деяких косметологічних салонах пропонують процедури «антицелюлітного масажу», які більше нагадують сеанси релаксації. Зі справжнім лікуванням целюліту вони не мають нічого спільного. Можливо, під час антицелюлітного масажу дії фахівця будуть болючими, тож доведеться трохи потерпіти. Але ефект буде відповідним: зміни на шкірі підуть, стегна і сідниці знову стануть гладенькими та привабливими.

Адреса спортивного клубу StrongER

Пн-Пт: 8:00-21:00; Сб: 10:00-20:00; Нд: 10:00-18:00