Фітнес-Мікс на Голосієво у спортклубі StrongER

Вартість абонементу – 400 грн/8 занять;
Разове тренування – 70 грн;
Перше тренування – безкоштовно;
Персональні тренування – за домовленістю із тренером.
Запис за телефоном: (093) 13-777-13

ВТЧТСБ
18:00 – 19:0018:00 – 19:0011:00 – 12:00

Fitness-Mix у спортивному клубі Strong(ER) – це енергійне тренування, що має високу ефективність завдяки поєднанню різних видів фітнесу в одному занятті та оптимальному розподіленні динамічного та статичного навантаження.
Тренування з фітнес-міксу поєднують елементи йоги, танців, стретчингу, фітбоксу, аеробіки, кардіотренувань і силових вправ. Статичні та динамічні вправи дозволяють рівномірно задіяти всі групи м’язів. Крім зменшення обсягів тіла зростає витривалість, з’являється м’язовий рельєф, вирівнюється постава, покращується самопочуття і зміцнюється імунітет. Необов’язково відразу купувати абонемент на фітнес на цілий місяць. Досить сходити на одне заняття Fitness-Mix у спортивному клубі Strong(ER) на Теремках, щоб зробити висновки та прийняти рішення.
У кожного інструктора існує своя техніка проведення тренувань. Одні вважають, що для ефективності досить роботи з силою свого тіла, інші, бачачи, що людина добре підготовлена і здорова, додають вправи зі штангою. Але всі вони сходяться в одному – для формування красивого тіла спочатку потрібно позбутися від зайвих жирових відкладень. Вправи підійдуть як новачкам, так і більш досвідченим прихильникам спорту.
Обов’язково скажіть тренеру про свої проблеми зі здоров’ям. Не варто робити з себе героя. Так можна спровокувати не тільки загострення захворювань, але і швидко втратити бажання займатися спортом. Поступове навантаження вбереже організм від небажаних наслідків і допоможе досягти поставленої мети. Комплекс занять Fitness-Mix у СК Strong(ER), Голосіїв, побудований так, що силові навантаження чергуються зі статичними, і навіть непідготовлена людина здатна витримати повноцінне тренування.
Фітнес-Мікс в СК Strong(ER), Теремки, Київ,  дає все, що потрібно для поліпшення фігури, зміцнення м’язового каркаса і підтримки життєвого тонусу. На занятті використовуються різні види спортивного обладнання.

Адреса спортивного клубу StrongER

Пн-Пт: 8:00-21:00; Сб: 10:00-20:00; Нд: 10:00-18:00